رادیانز پلاس

مجموعه ی نوبل

الهام گرفته شده از سنگ های نیمه قیمتی

مجموعه ی رادیانز کوارتز نویل پیشنهادی درجه یک برای استفاده در محیط های لوکس است.

ابزاری مدرن و لوکس

آمیخته با رگه هایی از ذرات فلزی، مروارید رنگ و نیمه شفاف درون شبکه ای از رنگ های مدرن، رادیانز استانداردهای والایی از درخشش را به هر محیطی می دهد.

 

مجموعه ی نوبل: تولدی دوباره

برنز ونیزی / برنز ونیزی/ VB450

با ته مایه هایی از قهوه ای آتشین، طلایی، قهوه ای مایل به قرمز و دارچینی، برنز ونیزی ابعاد تازه ای از وقار و شکوه را به محیط می بخشد.

 
 

خاکستری Whistler Mocha

خاکستری / WM610 Whistler Mocha

از فضای داخلی رستوران گرفته تا دفاتر تجاری، این رنگ انتخابی هوشمندانه برای استفاده به عنوان سطوح رویه، مبلمان و دیوارهای روکش دار است. پس زمینه ی خاکستری تیره ی این رنگ به همراه پوشش روشن و درهم رویی، آن را به پس زمنیه ای عالی برای ابزارهای پرکاربرد و مکملی ایده آل برای پالت های رنگی جذاب و مدرن تبدیل کرده است.

 
 

خاکستری Imperial

Imperial Gray / IG910

رگه های طلایی موجود در این رنگ، در پوششی شبیه به سنگ، وقار و تازگی را برای هر محیطی به ارمغان می آورد.

Gold Canyon Gray

Gold Canyon Gray / GC950

با مخلوطی از زمینه خاکستری کلاسیک، مزین شده به لکه های برنزی رنگ، زیبایی های این رنگ می تواند محیط را به کانون توجه همگی بدل کند.

 

Midnight Sapphire

Midnight Sapphire / MS980

رنگ آسمان کبود نیمه شب و مخلوط آن با تن های آبی آسمانی و رگه هایی از رنگ نقره ای به ایجاد تصویری برجسته ودر عین حال ظریف و قابل توجه در محیط های داخلی کمک می کند.

Saltoro Cliff

Saltoro Cliff / SC235

این رنگ ترکیبی از بژ روشن با لکه های برنزی است. کنتراست این دو رنگ، طراحان را قادر می سازد تا فضای داخلی را با رنگ ها و طرح های مختلف زیبا و برجسته کنند.

 

ماریپاسا بوف

Mariposa Buff / MU410

این رنگ با زمینه ی بژ کمرنگ به همراه ته مایه هایی از برنز، عمق و ظرافت را در محیط به صورت یکپارچه به نمایش می گذارد.

میرما برنز

میراما برنز / MI780

زمینه ی عمیق و غنی این رنگ با برنزی در هم آمیخته است. با ترکیب ته مایه هایی از رنگ های قهوه ای و مشکی، زیبایی و وقار رنگ میراما برنز هماهنگی خاصی به کل فضا می بخشد.

سیاه فریو

Ferio Black / FB991

با الهام از فضای کیهانی در آسمان تیره ی کویر فریو، ترکیب زمینه ی تیره و رنگ برنزی، انرژی را به محیط بخشیده و آرامش آسمان شب را به فضای آشپزخانه ی شما می آورد.